2020-02-28 - 2020-03-07

Zimowy relaks

ISLANDIA – MIEJSCE, GDZIE ZGUBISZ SIĘ W CZASIE I PRZESTRZENI!

Tym razem proponujemy Wam krótki, tygodniowy wypad do zachodniej Islandii. Zobaczymy Islandię w odmiennej, zimowej szacie. To będzie naprzemienne intensywne zwiedzanie oraz leniwe wygrzewanie kości w gorących źródłach. To relaks, jakiego potrzebujesz!

Islandia to kraj na krańcach świata, gdzie wiatr nie zapomniał jak się wieje, a deszcz potrafi padać poziomo. To kraj, w którym ilość atrakcji i oszałamiających widoków przekracza granice wyobraźni. Ogromne lodowce, bezkresne przestrzenie, góry i morze, gejzery i jaskinie, słynne islandzkie wodospady. To raj dla przyrodników, geologów oraz zwykłych podróżników. Wejdź do wnętrza ziemi, wykąp się w gorącym jeziorze, idź na niezapomniany spacer po lodowcu oraz zobacz… zorzę polarną! A to zaledwie garść z atrakcji, które poznasz jadąc z nami na Islandię – wyspę lodu i ognia!

Na wyprawę dolecisz bezpośrednim lotem z Warszawy. Na miejscu poruszamy się busami z kierowcą/przewodnikiem.

Przygody 4x4

Tworzyć wyprawy i imprezy, które mają się wyróżniać. Zabrać Was w miejsca wyjątkowe i takie, do których sami nie odważylibyście się dotrzeć. Przełamywać bariery, wyjść ze strefy komfortu. Profesjonalizm, rozwój, szacunek do klientów. Nie musi być łatwo – musi być ciekawie. Przygoda ponad wszystko! Pracujemy na wasze wspomnienia.