2020-02-14 - 2020-02-16

Zimowa Włóczęga – Pojezierze Drawskie

Zima to doskonały czas dla fanów off road i samochodów terenowych 4×4. Śnieg pięknie zmienia krajobrazy i na równi z błotkiem może dostarczyć wielu offroadowych emocji. Tak naprawdę, to w naszym klimacie nigdy nie wiadomo z czym będziemy mieć do czynienia…

Zapraszamy na Pojezierze Drawskie, do krainy jezior malowniczo ukształtowanej przez lodowiec, której zima nadaje dodatkowego uroku.
Naszą bazą będzie Gospoda Wiejska w Drzewianach, znana z gościnności i tradycyjnej, pysznej kuchni.
Trasy przygotował i poprowadzi po nich Tomek Złotowicz – prawdziwy pasjonat regionu i jazdy terenowej, na stałe zamieszkały w pobliskim Kępsku, gdzie prowadzi hodowlę pstrągów.
Zapowiedział on “włóczęgę od świtu do zmierzchu z postojami na herbatkę i kiełbaskę, zwiedzanie trudno dostępnych miejsc, pustostanów, ruin, cmentarzyków i parę niespodzianek”.

Spodziewajcie się więc barwnej narracji i odkrywania miejsc niedostępnych zwykłym turystom oraz testu terenowej dzielności swych i umiejętności załóg. Oczywiście będzie też biesiada integracyjna w Gospodzie Wiejskiej…

Polski Offroad

Off-road jest moją pasją od prawie dwudziestu lat. W tym czasie pokonałem po bezdrożach kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, zajeździłem 12 samochodów i wciągnąłem w błoto syna, z którym już zawodowo, od 10 lat prowadzimy firmę Polski Offroad. Zaczynaliśmy od organizacji rajdów, zlotów i wypraw. Mamy ich na koncie ponad 300 i nie jest to oczywiście nasze ostatnie słowo.